GELECEĞE GÜVENLE BAKIN

 

       Webticari, müşteri tabanlı yapılmış araştırmalar ve Ar-Ge sonucunda geliştirilen son derece pratik, kolay ve işlevleri çok geniş bir ticari yazılımdır. Webticari kullandığı yazılım teknolojisi ile işletmelere şimdiden geleceğin yazılımını sunmakta, online ve offline çalışma özelliği sayesinde, ofis sınırlarını kaldırarak, her noktadan işlerin takibini ve kontrolünü sağlar. Büro ve işyerinden bağımsız dilediğiniz yerden, herhangi bir kuruluma gerek kalmadan programınızı kullanabilir, cep telefonunuzu bile artık iş takip cihazı yapabilirsiniz. Güvenlik yapısı sayesinde veri kaybı ve güvenlik artık sizin için problem değil, işinizi geliştirmek için bir araçtır.

 

 

DİĞER YAZILIMLARDAN NEDEN FARKLIYIZ?

 

       Webticari ile uzun süren kurulumlar, her gün yedeklenmesi gereken bilgiler, her kurulumda gereken lisanslara ihtiyaç duymazsınız. Güncelleme ve versiyon ücreti ödemez, her zaman güncel program kullanırsınız. Webticari, alış işlemlerinden satış işlemlerine, teknik destek hizmetinden, üretime, üretimden, muhasebeye, muhasebeden kar-zarar analizine kadar, tüm işlerinizi pratik ve akıl almaz bir hızla gerçekleştirecek, geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacaktır. Muhasebeciniz, ofisten bağımsız çalışma sayesinde, işlerini istediği yerden yapabilecek, belge entegrasyonu, beyanname, personel ve demirbaşları düzenli bir şekilde takip edecek vergilerinizi düzen altına alacaktır. Kendinize ait bir web sitesi kurup, bu site üzerinden satış yapabilecek, ürünlerinizi dünyaya açıp pazarı genişletecek, bu web sitesi üzerinden müşterilerinize vereceğiniz kullanıcı girişleriyle kendilerine özel fiyatları inceleme, hesap ekstresi, BA-BS raporu alma, sipariş gönderme lüksünü müşterilerinize sunabileceksiniz.

 

       Mail gönderme özelliği ile sınırsız kampanya mailleri, hesap ekstreleri, tüm raporlamaların yanı sıra teklif, sipariş veya satış faturalarını müşterinizin hesabına mail olarak ulaştırabilirsiniz. Özel günlerinde müşterilerinize SMS göndererek onları mutlu edebileceğiniz gibi, iletmek istediğiniz bir bilgiyi veya toplu olarak tüm müşterilerinizin hesap bakiyelerini yine SMS yoluyla ulaştırabilirsiniz.

 

MERKEZDEN YÖNETİN

 

       Birden fazla şube ile ofis ile ev arasında özel hat, kablo, vpn gerekmeden bağlantı kurabilir, kurulum yapmadan kullanmanın zevkine, yedek almadan güvenliğe kavuşabilirsiniz. Tek kullanıcı ile onlarca şubeyi yönetebilir, verilerinizi paylaşıma açabilir, farklı firmalarda birbirinden bağımsız çalışabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

WEBTİCARİ GELECEĞE HAZIR, PEKİ YA SİZ?

 

 

Müşterilerinize Özel olduklarını

Hissettirin

 Özel günlerinde müşterilerinize Sms

veya e-mail göndererek kalplerine girin  

Kusursuz Zamanlama

 Webticarinin size kazandırdığı zamana inanamayacaksınız

 

 

Kolay Erişim

 Evde, işte, seyahatte dilediğiniz heryerden

ulaşım imkanı

 

 

Üretken Olun, Otomatikleştirin                        

Webticarinin Hızlı Kullanım kolaylığı ile,

gücünüze güç katın

 

Güvenli Yapı

Veri trafiğiniz 128 Bit SSL ile şifrelenerek korunur.

Veri tabanınız her gün farklı lokasyonlarda yedeklenir

Satış Faaliyetlerini Takip Edin

 1000 den fazla rapor ve grafiğe tek tuşla ulaşabilirsiniz

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı