en basit muhasebe programı

 

Mobile Uygulama...

Windows Mobile ya da Windows CE tabanlı tümel terminallerinde yada cep bilgisayarlarında (PDA) çalışabilme özelliği ile Webticari, geniş bir donanım seçeneği yelpazesi ve düşük donanım maliyetleri sunuyor. 

 

 

 

 

 

Webticari Satış Gücü Otomasyonu  el terminali programı, barkodlu PDA lara yüklendiğinde barkod desteğini, tuş takımlı PDA lara yüklendiğinde T9 hızlı yazma özelliğini, GPRS kart destekli PDA lara yüklendiğinde on-line özelliklerini, GPS li PDAlere yüklendiğinde konum belirleme özelliklerini kullanıcısına sunar.

 

 

 

Webticari Mobile muhasebe  size mobil çağda en önemli sermaye olan bilgiyi ve teknolojiyi kullanmanız için fırsat yaratıyor.  Ofis dışında kahvenizi yudumlarken, tek tuşla şirketinize ait tüm raporlara ulaşabilirsiniz. Webticari Mobile kullanıcılarak işlemlerinizi hızlı ve pratik şekilde tamamlayıp, işletme verimliliğinizi artırabilirsiniz. 

 
 
 

Tabletiniz ve Akıllı Telefonunuz da artık İş Cihazınız

Tabletinizi ve Akıllı telefonunuzu da artık iş cihazınız yapbilirsiniz, Webticarinin son teknolojiye uygun tablet ve akıllı telefon uygulamasını hizmete sundu. Tablet iniz ve cep telefonunuz ile sahada dilediğiniz işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Cari bilgilerinize kolayca erişip, nakit, kredi kartı, çek, senet veya müşteri puanı ile kolayca tahsilat veya ödeme yapabilir, cari bilgileri üzerinde düzenleme veya silme işlemi yapabilirsiniz. Müşterilerinize Fatura kesip, hesap ekstresi gönderebilirsiniz. 

Yine Tabletiniz ve cep telefonunuzdan sipariş alıp bu siparişler üzerinde değişklik yapabilirsiniz. Müşterilerinize ait hesap ekstrelerini tablet üzerinden rapor alarak inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde günlük, haftalık, aylık cironuzu i-pad üzerinden izleyebilir, karlılığınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca kullacılar arası mesajlaşma kolaylığı ile bir başka kullanıcıya iletmek istediğiniz mesaj ve notu rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. 

.

 
 

 

 

 

 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı