Dilediğiniz Yerde Kullanın 

Teknolojideki hızlı, akıl almaz gelişme, klasik ticari yazılımların sayfasını kapamış, işletmeleri online yazılımlara yönlendirmiştir. Böylelikle global iş dünyasında zamandan, elemandan, yakıttan, masraftan tasarruf edilmekte verimlilik ve kalite arttırılmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçları analiz eden firmamız, webticari uygulamasını geliştirek piyasaya sunmuştur. Bürodan bağımsız evde,  işte, yolda veya arabada masaüstü, dizüstü veya cep bilgisayarından işlerinizi takip edebilirsiniz. Kolay kullanımlı, pratik, güvenlikli bir yazılım olan webticari; sürekli kendini geliştiren, modern ve dinamik bir yazılımdır. 

 

 Günümüz teknolojisinin vazgeçilmez bir parçası olan internet, yazılımların da gelecekte vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Webticari geleceği beklemeden İnternet'in tüm avantajlarını bir ticari yazılım ile birleştirmiş ve hizmetinize sunmuştur. İnternet altyapısını Webticari altyapısı ile mükemmel bir şekilde entegre etmiş, hızlı ve güvenilir bir şekilde programlamıştır.

 

İnternet üzerinden bazı yazılımları kullanabilmek için çok hızlı bağlantılara ihtiyaç duyulurken Webticari için standart bir bağlantı yeterli gelmektedir. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerinden yetkiler dahilinde kişisel bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, el terminallerinden sisteme bağlanabilir ve online olarak şirketinizi yönetebilirsiniz. İnternet üzerinden entegrasyon sayesinde tüm şubeleriniz, fabrikalarınız, satış ofisleriniz, merkez yönetiminiz, depolarınız birbirine bağlı hale gelecektir.

 

Herhangi bir şubede gerçekleştirilen bir satış merkezden alınacak konsolide raporlara anında etki edecektir. Tüm şirket verileriniz tek merkezde toplanacak, verilerin güvenliği için tüm işletme birimlerinin güvenliği ile zaman kaybetmek zorunda kalmayacaksınız. 3G teknolojisi ile çok daha hızlanacak olan mobil cihazlardaki (cep telefonları gibi) İnternet bağlantı hızı sayesinde nerede olursanız olun, evinizde, ofisinizde, havaalanında, müşterinizde, Webticari  sayesinde tüm bilgileriniz yanınızda.

 

İnternet üzerinden Değişime İlk Adımı atın.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı