Hakkımızda

2006 yılında yazılım Ar-Ge çalışmaları yapmak üzere kurulan firmamız, 2007 yılında online ticari uygulamaların internet ortamında çalışan türünü geliştirmeye başlamıştır. Uzmanlık alanını bu alanda geliştirmeye karar vermiş, sermayesini bu projeye ayırmıştır. 2 yıllık bir çalışma sonucunda; tamamen internet üzerinden çalışan webticari uygulamasını bitirmiş, var gücüyle de bu uygulamasını geliştirmek için enerji harcamaktadır.

Firmamız cep bilgisayarı(PDA) gibi yeni bir teknoloji alanında da yazılım geliştirerek, pda üzerinden çalışan online web yazılımınıda piyasaya kazandırmıştır.

Ülkemizin gençlerine iş imkanları kazandırmak, ülkeye döviz  kazandırmak için geleceğin yazılımda olduğunu kabullenen firmamız bu ve buna benzer projelere hız vererek çalışmalarına devam edecektir.

 

Vizyonumuz

Webticari, tüm sektörleri kapsayan entegre bir yazılım geliştirip, İnternet üzerinden kullanılan en yaygın ticari yazılım olmak için yola çıkmıştır. Her yerden ve her elektronik ortamdan ulaşılabilen güvenli bir yazılımla, ticaret hayatınızda bilişim ayağınız olmak istiyoruz. Hayal ettiklerinizi yapmış, hayal edemediklerinizi planlamış bir güçlü bir altyapı, yeni teknoloji ve sistematik bir kodlamayla hızlı çözüm olmakta kararlıyız.

Amacımız; Webticari adını internette yazılımın karşılığı yapmak.

 

Misyonumuz

21.yy da ticari yaşamın bilgisayar destekli sürdürülmesinin gerekliliğine inanan Webticari, işletme yönetiminde sınırları aşıp her yerden kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. İhtiyacınız olan yazılımları tek bir çatı altında toplayarak, müşterimizin teknolojik bir altyapı ile hizmet vermesini, ticaret hayatını etkileyen parametreleri bir araya getirip, kullanıcının sağlam adımlar atmasını sağlamaktadır.

 

Stratejimiz

Konusunda lider çözüm ortakları ile çalışıp, ne yaptığını bilen ve meslek ahlakı yerleşmiş bayilerle sizlere ulaşıyoruz. Özgüveni tam, meslek bilgisi tam, kişiliği sağlam ekip üyeleri ile yaptığımız işe saygı duyarak çalışıyoruz.

 

Neden Webticari? Neden Online Yazılım?

   Teknolojideki hızlı, akıl almaz gelişme, klasik ticari yazılımların sayfası kapamış, işletmeleri online  yazılımlara  yönlendirmiştir. Böylelikle global iş dünyasında, zamandan, elemandan, yakıttan, masraftan tasarruf edilmekte verimlilik ve kalite arttırılmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçları analiz eden firmamız, webticari uygulamasını geliştirek piyasaya sunmuştur.

   Bürodan bağımsız, evde,  işte, yolda, gemide veya arabada; masaüstü, dizüstü veya cep bilgisayarında işleri takip edebilecek, kolay kullanımlı, pratik, güvenlikli bir yazılım olan webticari; sürekli kendini geliştiren, dinamik bir yazılımdır.

   Bilgisayarla tanışma fırsatı bulamayan elemanlarınız, dokunarak satmanın keyfine varacaklar. Şubeleriniz uzakta değil elinizin altında olacak.

   Webticari uygulaması işletim sisteminden bağımsız web tarayıcısı çalışır. Virüsten, arızadan, yangından, hırsızlıktan, dikkatsizlikten kaybolan verilerle firmaları zarara uğratmaz, veri kaybı riskini tamamen  ortadan kaldırır.

   Online uygulamalardaki başarısıyla, rakipleri ile arasındaki farkı görmek, ticari program konforunu yaşamak, işinizi kontrol altına almak ve  webticari ailesinde yer almak için zaman kaybetmeyin. Yetkili satıcılarımızla temasa geçin, ücretsiz demo kullanıcı alarak hemen kullanmaya başlayın, ücretini sonra ödeyin.

 

Nasıl Güvenebilirim?

Sunucularımızın Barındırıldığı Ortam

270 m2 kullanılabilir veri merkezi alanı

2 x 200 KVA Yedekli Socomec GreenPower kesintisiz güç kaynağı

2 x 10 Gbit Superonline

2 x 250 KVA Yedekli Jeneratör

2 x 174.000 BTU Alarko Carrier İklimlendirme sistemi

7/24 KVM Over IP desteği

 

Tarayıcınız ile Sunucumuz Arasındaki Güvenlik

 Secure Sockets Layer kısaltması olarak adlandırılan SSL sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli web ortamında Sunucu ile tarayıcı (Internet Explorer gibi..) arasındaki iletişimin şifrenlenmesi şeklindedir. Veri Yedekleme Sistemimizdeki tüm veriler her gün yedeklenmektedir. Ayrıca program içerisinde kendi yedeğinizide alıp saklayabilirsiniz.

 

Türk Ticaret Kanunu

 

 

     

 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı