E-Ticaret Sitesi

Webticari İle Dünyaya Açılın...

       Birçok firma ürünlerini internet üzerinden satmak istemesine rağmen gerek altyapı olarak, gerekse kullanılacak personel bulunmayışından dolayı bu isteklerini tam olarak yerine getirememektedirler. Webticari stok kartlarındaki resim ve ürün açıklamalarıyla birlikte siz E-Ticaret sitesine girmeden elektronik olarak entegre olacak ve herhangi bir uzman personel bulundurmadan işlemlerinizi tek bir program üzerinden takip edebileceksiniz.

 

E-Ticaret Sitesi


       Mevcut sistem ve server altyapımızı kullanarak herhangi bir server yatırımına girmeden ürünlerinizi internete açabilecek ve maliyetleri aşağıya çekebileceksiniz. Webticari Opencart özelliği ile webticarideki stoklarınızı websitenize gönderip, satışa sunabilirsiniz. Ürünlere gruplar tanımlayarak ürün aramada kolaylık sağlayabilir, dilerseniz ürünlerine resimler ekleyerek müşterilerinizin işini kolaylaştırabilirsiniz.  

 

       Websiteniz üzerinden günlük ve toplam ziyaretçi sayınızı inceleyebilir, işyerinize ait bilgiler ekleyebilir, sanal-pos özelliği ile websiteniz üzerinden satış yapabilirsiniz. Webticari ile dünyaya açılmanız için internet yeter.  

 

E-Ticaret Sistem Özellikleri 

DokümantasyonE-Ticaret Sitesi
Sınırsız Kategori
Sınırsız Ürün
Sınırsız Üretici
Tema Şablonları
Çoklu Dil
Çoklu Para Birimi
Ürünn Yorumları
Ürün Oylaması
Sanal Pazar Entegrasyonu
Opencart Entegrasyonu
B2B ve B2C Entegrasyonu
İndirilebilir Ürünler

 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı