Depo Stok ProgramıWebticari ile ihtiyaçlarınız belirleyin

       Webticari ile evinizde, işyerinizde hatta tatilde bile deponuzu kontrol edebilir, işlemleri takip edebilirsiniz. Anında ve güncel bilgi akışı sayesinde işyerinizde gibi işlerinizi takip edebilir anında müdahele edebilirsiniz. Hızlı ve kolay arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan işlemlerinizi rahatca yapabilir ve raporlarınızı alabilirsiniz. İnternetin oldugu heryerden kullanılabilen Webticari sayesinde ihtiyaç analizinizi yapıp, işlemleri heryerden takip edebilirsiniz.

 

 

      Stoğun yönetilmesi ve azaltılması bazı giderlerinizi azaltacak ve size iş hayatınız boyunca kazanç sağlamış olacaktır. Stoğun yönetilmesini kolaylaştıran en önemli adımlardan biri de Barkod Otomasyonudur. Barkod Otomasyonu ile sağlanacak kayıt doğruluğu ERP sisteminizin başarısını da doğrudan etkileyecektir. Barkod Otomasyonu ile işlemsel doğruluk ve hız stoklarımızın kayıt doğruluk oranını yükselteceği için olduğundan daha az stok ve daha yüksek devir hızı ile çalışabilmek mümkün olacaktır. Erken veya geç satınalmaların sayısı azalacak, mevcut stokların net olarak biliniyor olması sayesinde ise daha düşük stok miktarı ile çalışılabilecektir.

Depo Stok Programı

 

Deponuz Kontrol Altında

       Deponuzdaki tüm giriş çıkışları Webticari Pda uygulama programımız ile kontrol altına alınmaktadır. Perakende sektörü ve Depo sevkiyat uygulaması konusunda Webticari yazılımlarında online / offline olarak kullanmaktayız.Depo otomasyonu sürecinde, barkod etiketleme sistemiyle deponuza yaptığınız tüm girişleri hata yapmadan gerçekleştirebilirsiniz. Depoda veya raflardaki ürünlerin sayımını, herhangi bir zamanda, tek tuşa basarak doğru olarak yapabilirsiniz. Tüm işletme stoğunu kontrol edebilir, siparişlerinizi buna göre düzenleyebilirsiniz. Ürünlerin depo bakiye kontrollerini görmeniz mümkündür.

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı