Müşterilerinizi Tanıdığınızı Onlara Hissettirin

CRM Programı        Webticari CRM çapraz çalışan fonksiyonları sayesinde azami müşteri memnuniyeti sağlayarak marka değerinizi artırmanıza yardımcı olur. Analitik CRM yaklaşımı sayesinde, sistemde biriken ve otomatik olarak arşivlenen tüm verileri, dilediğiniz an dilediğiniz noktada analiz ederek daha isabetli karar verebilme şansı kazanır, hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra, sistemin size kazandırdığı hızlı ve esnek raporlama yeteneği sayesinde zaman, emek ve maliyet kayıplarınız ortadan kalkar.

 

  

 Rakiplerinizi Takip EdinCRM Programı

       Webticari CRM, sistem içinde oluşturduğu veri saklama özellikleri sayesinde başarıyla sonuçlanan bir satış fırsatını ne zaman ve hangi fiyatla kazandığınızı kaydeder. Böylece siz de hangi rakibinize karşı hangi nedenden dolayı kazandığınızı veya kaybettiğinizi hızla analiz edip, yeni stratejiler çizebilirsiniz. Müşterilerinizi tanıdığınızı onlara hissettirin. Yeni bir müşteri kazanmak, eski müşterinizi elinizde tutmaktan kat kat daha maliyetlidir. Webticari CRM in sağladığı uygulamalar sayesinde eski müşterilerinizi hizmet ve ürün kalitenizle mutlu ederken, siz de hızla yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşayın

 

 

Crm Kullanmanın Avantajları

      Müşterilerinize daha iyi hizmet sunarsınız. Müşterileriniz ile sürekli ve etkin iletişim kurarsınız. Doğru zamanda, doğru müşteriye, doğru ürünü satarsınız. Çapraz ve dikey satış olanakları yaratırsınız. Satış Ekibinin daha kolay ve hızlı satış yapmasını sağlarsınız. Satış fırsatlarını doğru ve etkin değerlendirirsiniz. Müşterilerinizin istek ve şikâyetlerini takip edebilirsiniz. Kampanyalar oluşturup bu kampanyaları müşterilerinize e-mail ya da SMS yoluyla iletebilirsiniz.

 

Yapabilecekleriniz

CRM Programı

Satış Personellerinizin hangi müşterilere ne sıklıkla gittiğini raporlayabilirsiniz.
Satış Personellerinizin günlük yaptığı ziyaretleri listeleyebilirsiniz.
Satış Personellerinizin performanslarını ölçebilirsiniz.
Satış Personellerinizin günlük raporlarını listeleyebilirsiniz.
Müşterilerinizin istek ve şikayetlerini takip edebilirsiniz.
Kampanyalar oluşturup, bu kampanyaları müşterilerinize e-mail yada SMS yoluyla iletebilirsiniz.
Maillerinizi CRM üzerinden takip edebilirsiniz.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı